Dom

Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.

profil firmy

FAYGO UNION GROUP ma 3 fabryki oddziałów. Jednym z nich jest FAYGOBLOW, który projektuje i wytwarza rozdmuchiwarki do PET, PE itp. FAYGOBLOW ma 5 patentów według wynalazku i 8 wzorów użytkowych patentów. Maszyna do rozdmuchiwania PET FAYGO jest jedną z najszybszych i najbardziej energooszczędnych konstrukcji na świecie. Druga fabryka to FAYGOPLAST, która produkuje maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, w tym linię wytłaczania rur z tworzyw sztucznych, linię wytłaczania profili z tworzyw sztucznych. Zwłaszcza FAYGOPLAST może dostarczyć dużą prędkość do 40 m / min PE, PPR. Trzecią fabryką jest FAYGO RECYCLING, która zajmuje się badaniem nowych technologii w plastikowych butelkach, przetwarzaniu folii i granulowaniu. Teraz FAYGO RECYCLING może osiągnąć 4000 kg / godz. Linia do mycia butelek PET i linia do mycia folii z tworzywa sztucznego o masie 2000 kg / h.

Teraz FAYGO UNION otrzymała wiele zamówień od Alibaba według Trade Assurance. Do lutego nasza gwarancja handlu wynosi ponad 1000 000 USD. Możesz więc bez obaw kupować od FAYGO.
Teraz FAYGO UNION GROUP ma ponad 500 klientów z różnych krajów, w tym z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Włoch, Turcji, Rosji itp. Z Europy, Ameryki, Kanady, Meksyku, Brazylii, Wenezueli, Chilly itp. Z Ameryki. Arabia Saudyjska, Iran, Syria, Indie, Tajlandia, Indonezja itd. Z Azji i wielu klientów z Afryki.

Nasza fabryka znajduje się w mieście Zhangjiagang, zajmuje powierzchnię 26.650 metrów kwadratowych. Dojazd z międzynarodowego lotniska SHANGHAI zajmuje tylko dwie godziny. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i mamy nadzieję na współpracę z Państwem w najbliższej przyszłości.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

Roczna produkcja maszyn wyniosła 35 sztuk, wielkość firmy sięgnęła około 1,835000 USD.

Unia Faygo powstała w 2010 roku. W tym czasie obszar warsztatowy wynosił około 700m2, a naszymi głównymi produktami są linia do wytłaczania rur.

W 2014 r. Zmieniliśmy warsztat i powiększony obszar produkcyjny do 18000m2, 11m wysokości warsztatowej pozwoliły nam na większe maszyny. Również liczba pracowników wzrosła do posiadanych badań własnych i zdolności rozwojowych do indywidualizacji machines.business wielkości wynosiła około 2,000,000 USD.

W 2016 r. Ponownie przeprowadziliśmy nasz warsztat dla większego obszaru produkcyjnego o powierzchni 26.650 m2 i lepszego środowiska pracy, w tym oddzielnego warsztatu malarskiego i biurowego. Powstało nowe warsztaty do obróbki metali i produkcji ram. W tym roku coraz więcej klientów stara się powtarzać zamówienia, a także wspieramy i wspierając coraz więcej nowych klientów w dziedzinie produktów do formowania rozdmuchowego. Wielkość firmy wynosiła około 10.000.000 USD.

Obecnie Grupa Faygo Union ma ponad 500 klientów z różnych krajów, w tym Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Norwegii, Szwajcarii, Włoch, Turcji itd. Z Europy i Ameryki, Kanady, Meksyku, Brazylii, Wenezueli, Chilly itp. Z Ameryki, A Arabia Saudyjska, Iran, Syria, Indie, Tajlandia, Indonezja, itd. Z Azji i wielu klientów z Afryki. Poszerzono zespół sprzedaży do 12 osób z rutynowym treningiem co tydzień, aby zaspokoić coraz większą ilość zamówień i zwiększyć poziom usług do każdego klient. Jest to skuteczne przygotowanie do kolejnego etapu rozwoju.

Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Faygoplast

Ilość pracowników : 200~500

Coroczne wyprzedaże : 15000000-20000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 90% - 100%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Jiangsu Faygo Union Machinery Co., Ltd. Certyfikaty